NOC W BIBLIOTECE - 18.11.2016

Galeria foto na Facebook-u:

Długo wyczekiwana Noc w bibliotece już za nami. Hasło „W świecie sztuki” było w tym roku tematem przewodnim wydarzenia.

Na początku dzieci zostały podzielone na cztery grupy, w których miały okazję samodzielnie wykonywać pacynki, przeobrazić się w pisarza, uczyć się kroków tanecznych, a także przenieść się w kolorowy świat bajek. W trakcie wieczoru wspólnie obejrzeliśmy dwa przedstawienia teatralne: „O rybaku i złotej rybce” w wykonaniu uczestników letnich warsztatów w bibliotece oraz „Kłótnia wróżek”  zaprezentowane przez uczniów ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Leżajsku pod kierunkiem Marii Ostolskiej. Podziwialiśmy także  pokazy tańca współczesnego. Zatańczyli dla nas: Zespół Tańca Nowoczesnego LEŻAJSKI BREAKING oraz Zespół Taneczny "Szept".

Kulminacją Nocy była szalona dyskoteka. Dzięki sponsorom wszyscy młodzi uczestnicy zabawy otrzymali słodycze. Dla nas największą nagrodą za wspólnie spędzony czas były uśmiechnięte buzie dzieci.