Spotkanie autorskie z Wojciechem Ulmanem - 1.12.2016 r.

Galeria foto na Facebook-u:

Dzisiaj naszą bibliotekę odwiedził Wojciech Ulman pisarz, fotograf, poeta i malarz. Pisze on między innymi bajki dla dzieci.

Podczas spotkania z uczniami szkół podstawowych opowiadał o swoich pasjach twórczych. Dzieci z ciekawością i zainteresowaniem zadawały gościowi liczne pytania często bardzo zaskakujące. Spotkanie prowadzone było w formie interaktywnej. Pan Wojciech recytował też swoje wiersze, prezentował własne fotografie będące ilustracją jego twórczości. Przy okazji zadawał mnóstwo pytań i opowiadał ciekawostki dotyczące przyrody. Za dobre odpowiedzi dzieci dostawały punkty, a najlepsze, nagrody w postaci książeczek autora.