Wieczorek poetycki

Galeria foto na Facebook-u:

"Istniejemy przez miłość” to tytuł wieczorku poetyckiego, który odbył się 16 lutego w bibliotece publicznej. Okazją do jego zorganizowania była przypadająca w tym roku 50 rocznica śmierci Haliny Poświatowskiej. Poezja Poświatowskiej to przede wszystkim wiersze o miłości, dlatego też wieczorek z jej poezją przygotowany został tuż po dniu świętego Walentego czyli święcie zakochanych.

Biografię poetki oraz jej twórczość przedstawiły dziewczęta z kółka teatralnego działającego w Gimnazjum Miejskim w Leżajsku. Opiekunem grupy jest pani Agnieszka Kuczkowska.