Spotkanie z książką - 14.02.2017 r.

 

Galeria foto na Facebook-u:

Bibliotekę odwiedzili dzisiaj uczniowie klasy drugiej ze Szkoły Podstawowej Nr 2. Po zapoznaniu się z układem książek na półkach i zasadami korzystania z biblioteki, dzieci wspólnie czytały głośno bardzo zabawną książkę Peggy Parish pod tytułem „Amelia Bedelia”.


Młodzi czytelnicy zadawali mnóstwo pytań, niekiedy nawet bardzo zaskakujących, dotyczących pracy w bibliotece, zawartości księgozbioru, ciekawostek bibliotecznych. Panie bibliotekarki odpowiadały również na pytania o ulubionych autorów książek, bohaterów literackich, z którymi chciałyby się zaprzyjaźnić oraz o pierwszą książkę przeczytaną w życiu. Dzieci też bardzo chętnie przeglądały księgozbiór i dopytywały o swoich ulubionych autorów i ich książki.GODZINY OTWARCIA:
pon.-pt. 8.00 - 18.00

ADRES:
ul. Jarosławska 1
37-300 Leżajsk

 

Miejskie Centrum Kultury w Leżajsku

 

Modernizacja budynku Biblioteki Publicznej im. Stanisława Wyspiańskiego została zrealizowana w ramach projektu „Rewitalizacja i zagospodarowanie przestrzeni publicznej wokół zabytkowego rynku miejskiego w Leżajsku”, dofinansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego – Oś VII Spójność wewnątrzregionalna Działanie 7.1 Rewitalizacja miast oraz Programu Promesa Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego