Dzień Kobiet w Bibliotece

Galeria foto na Facebooku:

Tradycyjnie jak co roku biblioteka zorganizowała dla pań wieczorek z okazji ich święta. Spotkanie rozpoczęło się od występu młodych akordeonistów z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Leżajsku, których opiekunem jest pan Andrzej Kozyra. W tym roku o swoim ciekawym sposobie na życie opowiedziały: Sylwia Buczkowska, Irena Adamiak i Justyna Lech. Pani Sylwia jest dietetyczką w Naturhouse w Leżajsku. Jak sama mówi jest miłośniczką aktywnego stylu życia, wierzy, że zdrowa, racjonalna dieta i aktywność fizyczna są kluczem do szczęśliwego życia. Bardzo dużą popularnością cieszyło się też urządzenie do pomiaru składu masy ciała, z którego można było nieodpłatnie skorzystać.

Natomiast pani Irena - właścicielka pracowni rękodzieła artystycznego „Srebrna Szkatułka” opowiedziała o innowacyjnej technice obróbki srebra. Zaprezentowała wykonaną przez siebie piękną, niepowtarzalną biżuterię, zaznaczając, że każdy zainteresowany może być współtwórcą takiegoż projektu. Przyznała, że tworzenie biżuterii autorskiej stało się jej wielką pasją.
Kolejną osobą, która opowiedziała o swojej pasji i przewartościowaniu swego życia po urodzeniu dzieci była pani Justyna - z wykształcenia kosmetyczka, prowadząca porady kosmetyczne on-line, współpracująca z firmą Forever produkującą aloesowe kosmetyki naturalne. Każda z pań miała okazję wziąć udział w mini konkursie zorganizowanym przez prelegentkę, w którym do wygrania były kosmetyki naturalne. Wszystkie uczestniczki spotkania miały także możliwość degustacji naturalnego soku z aloesu.
W trakcie spotkania odbył się również konkurs czytelniczy z nagrodami ph. „Kto to napisał?”