Piknik w Bibliotece

Galeria foto na Facebook-u:

Zakończenie tegorocznych warsztatów ,,Sposób na wakacyjną nudę” było nie małą niespodzianką. Dzieci wzięły udział w pikniku zorganizowanym specjalnie dla nich. Pan Dyrektor Miejskiego Centrum Kultury w Leżajsku przywitał wszystkich, życząc wspaniałej zabawy. Nie były to słowa rzucone na wiatr, gdyż atrakcji nie było końca. Dwóch Klaunów – Dyzio i Miecio, przygotowało moc rozrywek. Były tańce, śpiewy, gry, zabawy ruchowe i sprawnościowe, wspólne puszczanie baniek mydlanych, skecze, zagadki, konkursy, teatrzyk z udziałem dzieci, malowanie twarzy, zabawy z chustą animacyjną i wiele, wiele innych. Humor każdemu dopisywał i pogoda również, śmiechu było co niemiara a wszystkich rozpierała energia.

Po dających wiele radości zabawach ale jakże wyczerpujących, przyszła pora na małe ,,co nieco”. Został przygotowany dla najmłodszych mały poczęstunek i w czasie krótkiej przerwy uczestnicy warsztatów mogli zregenerować siły do dalszej zabawy. Roześmiane buzie dzieci były dla nas bibliotekarzy, animatorów, rodziców, dziadków wspaniałą nagrodą. Za pewne tegoroczne wakacje pożegnaliśmy w świetnych humorach.