Dzień bez komputera

Galeria foto na Facebook-u:

Jak co roku w listopadzie w bibliotece przeprowadzone zostały eliminacje miejskie podkarpackiego konkursu Literatura i Dzieci organizowanego przez Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie. Hasło tegorocznej edycji konkursu to dzień bez komputera. Z tematem zmierzyło się prawie 50 dzieci z leżajskich szkół podstawowych. Miały one możliwość zaprezentowania się poprzez recytację, piosenkę lub przez wykonanie pracy plastycznej. Jury w składzie: Renata Suszyło-Martula, Danuta Wołoszyn i Kacper Burda zakwalifikowało do etapu rejonowego: Pawła Buciora, Wacława Steckiego, Kalinę Golec, Joannę Kozyrę, Jadwigę Bilską, Jakuba Szpilę, Paulinę Hejda oraz „Grupę pod schodami”.
Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy.