Zamieszanie w krainie bajek

Galeria foto na Facebook-u:

7 maja w Bibliotece Publicznej w ramach imprezy literackiej "Zoom na literaturę" odbyło się przedstawienie kukiełkowe pt. "Zamieszanie w krainie bajek". Przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola Sióstr Służebniczek NMP NP oraz mali czytelnicy mieli okazję obejrzeć "bajkowe zamieszanie" w wykonaniu członków leżajskiego Dyskusyjnego Klubu Książki. Był to wspaniale spędzony czas zarówno dla widzów jak i klubowiczów. Bo nic tak nie cieszy, jak wspaniale uśmiechnięte i zadziwione twarzyczki dzieci. Wszystkie te emocje można zobaczyć na fotografiach naszego kolegi Tomasza Pytko.