"Nietypowa baba" w leżajskiej bibliotece

Galeria foto na Facebook-u:

Gościem pierwszego dnia wydarzenia kulturalnego "Zoom na literaturę" była Anna Seniuk - aktorka teatralna i filmowa, profesor Akademii Teatralnej w Warszawie. To nie tylko wspaniała aktorka, ale także kobieta o niezwykłym życiorysie, który od niedawna możemy poznać dzięki książce "Nietypowa baba jestem" utrzymanej w formie rozmowy artystki z córką Magdaleną. Aktorka chętnie odpowiadała na pytania, które padały ze strony publiczności. Po spotkaniu można było zdobyć autograf naszego gościa. Lubiana aktorka, która większości zgromadzonych kojarzyła się ze słynną rolą Magdy Karwowskiej w „Czterdziestolatku”, chętnie pozowała do wspólnych fotografii i równie chętnie wpisywała dedykacje do książek. Miała też czas na krótkie rozmowy ze swoimi sympatykami. Oprawę muzyczną spotkania zapewnili Anna i Paweł Paluchowie.