Wieczór pełny tajemnic

W piątkowy wieczór 8 listopada o godzinach od 17.30 do 22.00 odbędzie się w MCK - Bibliotece Publicznej niezwykłe wydarzenie kulturalne, które połączy kilka dziedzin sztuki: literaturę, teatr, taniec i muzykę. Tematem przewodnim spotkania będzie magia i tajemnice wpisujące się w okres listopadowych tradycji: Zaduszek, święta Halloween, wróżb andrzejkowych. Podczas spotkania będzie czekać na dzieci wiele atrakcji, m. in. głośne czytanie, gry i zabawy edukacyjne, malowanie twarzy, pokaz tańca, przedstawienie teatralne „Dziady” w wykonaniu grupy teatralnej Baratario oraz projekcja bajek.