Uroczyste pasowanie na czytelnika

W środę 13 listopada odwiedzili naszą bibliotekę uczniowie klasy I c ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Leżajsku wraz z wychowawczynią Jolantą Iżykowską. Dzieci zwiedziły bibliotekę, wysłuchały głośnego czytania opowieści, rozwiązywały zagadki i krzyżówki związane z bohaterami popularnych bajek.

Głównym jednak powodem wizyty uczniów w naszej bibliotece było pasowanie na czytelnika, w trakcie którego dzieci złożyły uroczystą przysięgę-zobowiązanie do szacunku wobec książek. Każde z dzieci zostało symbolicznie pasowane książką przez kierownika biblioteki Jolantę Korasadowicz oraz otrzymało pamiątkowy dyplom.

Pełna galeria zdjęć dostępna TUTAJ.