Spotkanie autorskie z Ryszardem Jabłońskim w Przedszkolu Miejskim nr 2 "PROMYCZEK"

2014 05 30 jablonski 23

Na zaproszenie Biblioteki Publicznej przybył 30 maja do Leżajska znany czytelnikom jako aktor teatralny i filmowy Ryszard Jabłoński.

Spotkanie autorskie połączone z promocją książki pt. "Polny Konik i Rybka" odbyło się w Przedszkolu Miejskim nr 2 "PROMYCZEK". Aktor opowiedział o swojej pracy w teatrze, filmie i dubbingu. Podczas tego poranka przedszkolaki również przedstawiły swój program artystyczny znamienitemu gościowi.