Pierwsze warszaty "Sposób na wakacyjną nudę" w Bibliotece - FRANCJA

W Bibliotece Publicznej 1 lipca ruszyły
literacko - plastyczno - językowe warsztaty
z cyklu "Sposób na wakacyjną nudę"
- FRANCJA

GALERIA

W ramach tegorocznych wakacyjnych spotkań, dzieci będą za każdym razem poznawać inny zakątek świata, jego język, zwyczaje, najsłynniejsze budowle, potrawy itp. Na zajęciach plastycznych wykonywać będą własnoręcznie charakterystyczne przedmioty np. elementy stroju związane z danym państwem. Uczestnicy skorzystają z nowej formy spędzania czasu w bibliotece, co korzystnie wpłynie na ich rozwój intelektualny i emocjonalny oraz edukację kulturalną, szczególnie zaś czytelniczą. Pierwsze spotkanie poświęcone było kulturze, geografii i językowi Francji.