Piąte warsztaty "Sposób na wakacyjną nudę" w Bibliotece - WIELKA BRYTANIA

We wtorek 15 lipca dzieci uczestniczące w warsztatach "Sposób na wakacyjną nudę" poznawały język angielski, zwyczaje i tradycje Brytyjczyków oraz bogatą historię i kulturę Wielkiej Brytanii.

GALERIA

Wśród różnorodnych zajęć, na które złożyły się ćwiczenia językowe, warsztaty plastyczne i quizy uczestnicy miło spędzili czas. Dla urozmaicenia tego spotkania organizatorzy zadbali o rekwizyty i elementy plastyczne związane z Wielką Brytanią, które najlepiej przybliżyły młodym Leżajszczanom ten kraj. Zajęcia odbywały się w czytelni, na tarasie i ogrodzie Biblioteki. Kolejny region świata, który wylosowały dzieci to Indie.