Piąte warsztaty "Sposób na wakacyjną nudę" w Bibliotece - WIELKA BRYTANIA

We wtorek 15 lipca dzieci uczestniczące w warsztatach "Sposób na wakacyjną nudę" poznawały język angielski, zwyczaje i tradycje Brytyjczyków oraz bogatą historię i kulturę Wielkiej Brytanii.

GALERIA

Wśród różnorodnych zajęć, na które złożyły się ćwiczenia językowe, warsztaty plastyczne i quizy uczestnicy miło spędzili czas. Dla urozmaicenia tego spotkania organizatorzy zadbali o rekwizyty i elementy plastyczne związane z Wielką Brytanią, które najlepiej przybliżyły młodym Leżajszczanom ten kraj. Zajęcia odbywały się w czytelni, na tarasie i ogrodzie Biblioteki. Kolejny region świata, który wylosowały dzieci to Indie.GODZINY OTWARCIA:
pon.-pt. 8.00 - 18.00

ADRES:
ul. Jarosławska 1
37-300 Leżajsk

 

Miejskie Centrum Kultury w Leżajsku

 

Modernizacja budynku Biblioteki Publicznej im. Stanisława Wyspiańskiego została zrealizowana w ramach projektu „Rewitalizacja i zagospodarowanie przestrzeni publicznej wokół zabytkowego rynku miejskiego w Leżajsku”, dofinansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego – Oś VII Spójność wewnątrzregionalna Działanie 7.1 Rewitalizacja miast oraz Programu Promesa Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego