Ósme warsztaty "Sposób na wakacyjną nudę" w Bibliotece - CHINY

Z kolebki amerykańskiej cywilizacji, czyli z Meksyku, znów teleportowaliśmy się  do rozległych krain dalekiego wschodu. Tym razem gościliśmy w Chinach – państwie o wspaniałej, wręcz prehistorycznej kulturze.

GALERIA

Rzuciwszy okiem na podmokłe ryżowe pola, nieco strwożeni ogromem pełznących po horyzoncie pstrokatych smoków, uczepiwszy się skrzydeł dalekonośnych pierzastych latawców zataczaliśmy koła nad wijącym się w nieskończoność chińskim murem. Widok stamtąd onieśmielał i odbierał oddech nawet najbardziej znudzonym i najmniej wrażliwym maruderom.