Dziewiąte warsztaty "Sposób na wakacyjną nudę" w Bibliotece - AUSTRALIA

Z największego kontynentu globu – Azji – przemknęliśmy do  najmniejszego – do Australii.  Drepcząc po rdzawej, spalonej słońcem ziemi i wsłuchując się w prastary, nieco smętny chrobot didgeridoo – aborygeńskich trąb  zrobionych z lokalnych odmian eukaliptusów - natychmiast poczuliśmy się jak na końcu świata.

GALERIA

Gdyby nie pluszowe misie koala, barokowe pulchne wombaty i kangury o dużych, wzruszających oczach polskich saren pewnie umarlibyśmy ze strachu. Otuchy dodawały nam jedynie bumerangi i wojownicze maski, dzięki którym wyglądaliśmy w prawdzie w dalszym ciągu na ofiary, ale już nie na takie -  co to od razu składają się na ofiarnym ołtarzu.