Dziewiąte warsztaty "Sposób na wakacyjną nudę" w Bibliotece - AUSTRALIA

   Z największego kontynentu globu – Azji – przemknęliśmy do  najmniejszego – do Australii.  Drepcząc po rdzawej, spalonej słońcem ziemi i wsłuchując się w prastary, nieco smętny chrobot didgeridoo – aborygeńskich trąb  zrobionych z lokalnych odmian eukaliptusów - natychmiast poczuliśmy się jak na końcu świata.

GALERIA

 

  Gdyby nie pluszowe misie koala, barokowe pulchne wombaty i kangury o dużych, wzruszających oczach polskich saren pewnie umarlibyśmy ze strachu. Otuchy dodawały nam jedynie bumerangi i wojownicze maski, dzięki którym wyglądaliśmy w prawdzie w dalszym ciągu na ofiary, ale już nie na takie -  co to od razu składają się na ofiarnym ołtarzu.GODZINY OTWARCIA:
pon.-pt. 8.00 - 18.00

ADRES:
ul. Jarosławska 1
37-300 Leżajsk

 

Miejskie Centrum Kultury w Leżajsku

 

Modernizacja budynku Biblioteki Publicznej im. Stanisława Wyspiańskiego została zrealizowana w ramach projektu „Rewitalizacja i zagospodarowanie przestrzeni publicznej wokół zabytkowego rynku miejskiego w Leżajsku”, dofinansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego – Oś VII Spójność wewnątrzregionalna Działanie 7.1 Rewitalizacja miast oraz Programu Promesa Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego