Podsumowanie letnich warsztatów "Sposób na wakacyjną nudę"

W dniu 28.08.2014r. o godz. 17.00 w Bibliotece Publicznej
im. Stanisława Wyspiańskiego przy ulicy Jarosławskiej 1
odbyło się podsumowanie letnich warsztatów
,,Sposób na wakacyjną nudę”.

GALERIA

Spotkanie otworzyła Pani kierownik biblioteki Jolanta Korasadowicz dziękując rodzicom i ich dzieciom za udział i zaangażowanie w warsztatach jak również pracownikom biblioteki, Pracowni Dokumentacji Dziejów Miasta i Domu Kultury za pomysłowość i profesjonalizm w realizacji wakacyjnego projektu. Do tych słów przychyliła się również Pani Dyrektor Maria Horoszko, która w swoim imieniu podziękowała także tym najmniej widocznym i anonimowym współtwórcom geograficzno-językowych zabaw. W dalszej części spotkania, dzieci biorące udział w warsztatach ,,Sposób na wakacyjną nudę” zaprezentowały spektakl ,,Dookoła świata”, w którym pojawiły się wszystkie niemal najważniejsze motywy, związane z odwiedzonymi przez nie w czasie zajęć krajami. W finale spektaklu wszystkie dzieci, zaopatrzone w kolorowe flagi różnych państw odśpiewały wspólnie ,,We are the children”. Swoistym przeglądem wszystkich spotkań, które w ramach warsztatów ,,Sposób na wakacyjną nudę” miały miejsce w bibliotecznym gmachu była multimedialna prezentacja, wieńcząca wieczorne spotkanie. Prezentacja w kalejdoskopowy, migawkowy sposób przybliżała rodzicom, a ich pociechom przypomniała atmosferę i przebieg zajęć z naciskiem na ich najbardziej efektowne i zabawne momenty.