DKK - Zaproszenie na spotkanie DKK - 14.01.14r.

Dyskusyjny Klub Książki działający przy Bibliotece w Leżajsku serdecznie zaprasza wszystkich chętnych na spotkania poświęcone literaturze. Nasze dyskusje nie ograniczają się tylko do książek, rozmawiamy o życiu kulturalnym oraz wszystkich sprawach, jakie aktualnie nas poruszają.

14 stycznia 2014 r. na świątecznym spotkaniu Dyskusyjny Klub Książki omawiał będzie  książkę pt. „Układ z Panem Bogiem” Ewy Kopsik.

Jeśli jesteś miłośnikiem książek i  masz potrzebę dzielenia się wrażeniami z lektury, wstąp do naszego klubu, gdzie dyskusje są zazwyczaj emocjonujące, a czas upływa tak szybko, że rozstając się zawsze czujemy niedosyt. Spotykamy się raz w miesiącu. Nasze spotkania odbywają się w miłej, rodzinnej atmosferze, jesteśmy klubem otwartym i przyjaznym, wszystkich nowych członków witamy z wielką radością.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 14 stycznia o godzinie 16:30 w Bibliotece Publicznej.

 

WIĘCEJ

 GODZINY OTWARCIA:
pon.-pt. 8.00 - 18.00

ADRES:
ul. Jarosławska 1
37-300 Leżajsk

 

Miejskie Centrum Kultury w Leżajsku

 

Modernizacja budynku Biblioteki Publicznej im. Stanisława Wyspiańskiego została zrealizowana w ramach projektu „Rewitalizacja i zagospodarowanie przestrzeni publicznej wokół zabytkowego rynku miejskiego w Leżajsku”, dofinansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego – Oś VII Spójność wewnątrzregionalna Działanie 7.1 Rewitalizacja miast oraz Programu Promesa Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego