„Wieczorne kobiet rozmowy”

Z okazji Dnia Kobiet 4 marca odbyło się spotkanie pod hasłem „Wieczorne kobiet rozmowy”.

Podczas tego wieczoru o swoich pasjach opowiadały: Anna Krysa - malarka, Maria Polit - właścicielka gabinetu kosmetycznego, Jolanta Mach - poetka oraz Paulina Wołoch - fizykoterapeutka. Uczestniczki wieczoru mogły zdobyć nie tylko wiedzę teoretyczną, ale i praktyczną o sztuce makijażu oraz o masażu relaksacyjnym. Humorystyczną oprawę imprezy zapewnili zaprzyjaźnieni z biblioteką Mirek Kozyra i Paweł Zygmunt. W roli prowadzących zadebiutowali Marian Matkowski i Tomasz Pytko.