Lekcja regionalna w Bibliotece Publicznej

Leżajska książnica organizuje dla szkół lekcje biblioteczne i regionalne. 12 marca bibliotekę odwiedzili nauczyciele i uczniowie z Zespołu Szkół im. Jana Pawła II - Gimnazjum w Brzózie Królewskiej.

Młodzież podczas zwiedzania obejrzała Wypożyczalnię i Czytelnię dla Dzieci i Młodzieży oraz Wypożyczalnię i Czytelnię dla Dorosłych. Ponadto uczniowie zapoznali się z wystawą ukazującą stuletnią historię budynku, który od 1956 r. jest siedzibą Biblioteki Publicznej. W drugiej części spotkania miała miejsce lekcja regionalna, podczas której uczniowie gimnazjum mieli okazję poznać dzieje miasta Leżajska i jego zabytków.