31 marca Bibliotekę Publiczną odwiedzili zawodnicy ASSECO RESOVIA

Biblioteka Publiczna im. Stanisława Wyspiańskiego kilka lat temu rozpoczęła cykl spotkań ph. „Znani, ważni i poważni czytają dzieciom”. Dziś rozpoczęliśmy nowy cykl „Znani, ważni i poważni opowiadają o…”.

To nowa formuła, która pozwoli poznać bardzo młodym ludziom osoby, które odniosły sukces w różnych dziedzinach, takich jak nauka, sport, muzyka czy polityka. Chcemy poprzez tego typu spotkania dać szansę młodzieży bezpośredniego kontaktu ze swoimi idolami. Dzisiaj taką możliwość otrzymały dzieci ze wszystkich szkół podstawowych oraz  Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego w Leżajsku. Spotkał się z nimi trener Asseco Resovia Andrzej Kowal i  zawodnicy - Olieg Achrem, Grzegorz Kosok i Piotr Nowakowski. Goście opowiadali o swojej drodze do kariery, o tym, jak ważna jest nauka, praca, determinacja. Mówili o swoich zainteresowaniach, spędzaniu wolnego czasu, jakiej muzyki słuchają oraz kiedy i jakie książki czytają.

Więcej na Facebook: https://www.facebook.com/biblioteka.lezajsk