Zaproszenie na spotkanie autorskie z Małgorzatą Gutowską – Adamczyk

27 maja w Bibliotece Publicznej odbędzie się spotkanie autorskie
  z Małgorzatą Gutowską – Adamczyk, pisarką, historykiem teatru,
  scenarzystką filmową i dziennikarką.

fot. Bartosz Szumowski

Jest ona absolwentką Wydziału Wiedzy o Teatrze Akademii Teatralnej. Napisała kilkunaście książek dla dzieci i dorosłych: 110 ulic, Niebieskie nitki, 220 linii, Serenada, czyli moje życie niecodzienne, 13. Poprzeczna, Wystarczy, że jesteś, Cukiernia Pod Amorem cz.1 Zajezierscy, Jak zabić nastolatkę (w sobie)?, Cukiernia Pod Amorem cz.2 Cieślakowie, Cukiernia Pod Amorem cz.3 Hryciowie, Opowieści Pana Rożka, Paryż, miasto sztuki i miłości w czasach belle epoque, Podróż do miasta świateł. Róża z Wolskich, Podróż do miasta świateł. Rose de Vallenord. Podczas spotkania wystąpi grupa wokalna Meritum z Miejskiego Centrum Kultury w Leżajsku.
W tym dniu będzie również możliwość zakupienia w bibliotece książek Małgorzaty Gutowskiej – Adamczyk.