"LEŻAJSKIE SPOTKANIE Z HISTORIĄ" w Bibliotece Publicznej

MCK Pracownia Dokumentacji Dziejów Miasta 10 kwietnia zainaugurowała "Leżajskie Spotkanie Z Historią". Na pierwsze spotkanie, które odbyło się w Bibliotece Publicznej - przybyła klasa V ze Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Leżajsku z opiekunem panią Beatą Wojtowicz. Tematem spotkania były dwa ważne zagadnienia związane z dziejami Leżajska i okolic. Pierwszym było Kalendarium rocznic historycznych miasta Leżajska przypadających w 2014 roku. Drugim zaś Ślady obecności Jana Pawła II na Ziemi Leżajskiej.